O nas

Art Boulevard to nowo otwarty obiekt w Mrzeżynie,nadmorskiej miejscowości w północno-zachodniej Polsce. Położony obok niewielkiego portu, ujścia rzeki Regi oraz malowniczego nadmorskiego boru bażynowego.

Nasze komfortowe butikowe apartamenty znajdują się zaledwie 150 metrów od szerokich piaszczystych plaż, oferując łatwy dostęp do błękitnej przestrzeni Bałtyku.
Oferowane apartamenty, to nie tylko nowoczesny design, to także doskonała funkcjonalność dzięki dostępowi do aneksu kuchennego czy balkonu dającemu możliwość relaksu na świeżym powietrzu i korzystania z dobroczynnych właściwości morskiego powietrza.

Apartamenty wyposażone są również w klimatyzację oraz telewizor z funkcją Smart TV, co gwarantuje dodatkowe możliwości rozrywki a dla pełnego komfortu oferujemy opcję wykupienia pobytu ze śniadaniami lub bez, zależnie od indywidualnych preferencji naszych Gości. Na naszym terenie mają Państwo możliwość skorzystania z parkingu w cenie 35 zł/doba. Każdy apartament jest przygotowany na Wasz przyjazd. Jeżeli życzycie sobie, aby apartament został posprzątany podczas Waszego pobytu, możecie skorzystać z usługi sprzątania na życzenie.

Dlaczego Art Boulevard Mrzeżyno?

WYSOKI STANDARD

To dla nas priorytet!

DARMOWE WI-FI

Bo każdy potrzebuje dostępu

WELLNESS & SPA

Regeneracja kondycja, relaks.

KLIMATYZACJA

Ty decydujesz jaki będzie klimat.

150 METRÓW DO MORZA

… w zasięgu wzroku.

Czemu Was tu nie ma…

KUP APARTAMENT